trenrufr

Hakkımızda

Hakkımızda

DMT Orta Doğu, Avrupa, Asya ve Afrika'ya hizmet etmek üzere Ankara'da modern ekipmanlar ve sektörde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip çalışanlarıyla prefabrik yapılar üretmek amacıyla kurulmuş bir organizasyondur.


Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 35.000 m² alana kurulmuş fabrikamızda genel olarak kullanım amacı İşçi Kampı, Konut, Ofis, Otel, Hastane ve Okul olan yapılar üretilmektedir.

Kalite ve Çevre Politikamız

Eğitimli ve deneyimli personelimizle, mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, yeni ürünler geliştirmek, yüksek kalitede, düşük maliyetli üretim yapmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini süresinde karşılayarak, memnuniyetlerini sağlamak. Stratejik Plan ile TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimizi ve uygulanabilir tüm şartlar ile, güncel yasal mevzuat çerçevesinde, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek ve etkinliğini artırmaktır.

 

DMT Prefabrik, doğal kaynak kullanımına dikkat eden ve atıklarını ayıran, yasal mevzuat ve gerekliliklere uyan, çevre amaç ve hedeflerini belirleyen, çevre boyutlarını ve etkilerini kapsam dahilinde oluşturan, ürünlerinin kullanıldıktan sonraki çevre etkilerini de kontrol eden, sürekli gelişen ve çevreye duyarlı bir firmadır.